Programista Android (Regular/Senior)

TWOJE ZADANIA

Rozbudowa autorskiego systemu umożliwiającego przyjmowanie płatności zbliżeniowych przy pomocy urządzeń z systemem Android

NASZE OCZEKIWANIA

Udokumentowane doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych w języku Java

Doświadczenie w zakresie programowania komunikacji sieciowej (wykorzystanie REST API), tworzeniu własnych elementów UI, korzystaniu z zasobów sprzętowych

Znajomość systemu Linux na poziomie umożliwiającym samodzielną pracę z istniejącym backendem aplikacji

Umiejętność posługiwania się narzędziami wspomagającymi proces wytwarzania oprogramowania (Git, Gitlab, JIRA)

Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej oraz komunikację z klientami

Mile widziane:

Doświadczenie w budowaniu backendu aplikacyjnego (REST API) z wykorzystaniem Spring Boot

Wiedza z zakresu technik kryptograficznych

Wiedza z zakresu implementacji mechanizmów ochrony kodu przed modyfikacją, dekompilacją i debugowaniem

OFERUJEMY

Pracę w obszarze innowacji płatniczych z klientami zagranicznymi

Atrakcyjne wynagrodzenie i szereg dodatków

Znakomite warunki do rozwoju

O NAS

SoftPos to Polska firma z biurami w Warszawie i Łodzi oraz przedstawicielstwami w Brazylii, Hiszpanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Tworzymy mobilny terminal płatniczy - SoftPos

Obecnie współpracujemy z wieloma agentami rozliczeniowymi, m.in. z SIX Payment Services/Worldline oraz Fizetési Pont

Nasze rozwiązanie jest już w fazie produkcyjnej i używają go sprzedawcy w kilku europejskich krajach, a w kolejnych miesiącach planujemy wdrożenia w kolejnych

Jesteśmy firmą średniej wielkości, tworzoną przez doświadczony i zaangażowany zespół

If you're interested in this offer, please send us your CV in English to: career@softpos.eu