Kierownik projektu IT

TWOJE ZADANIA

Koordynacja zakresu złożonych projektów IT w instytucjach finansowych

Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych (w tym przygotowywanie dokumentacji)

Wsparcie eksperckie w zakresie projektowania rozwiązań oraz procesu zamówień

Koordynacja prac analityczno-technicznych

Zarządzanie harmonogramem

Zarządzanie zespołem

Wsparcie procesu testów integracyjnych oraz akceptacyjnych

Raportowanie stanu realizacji prac na różnych poziomach organizacyjnych

NASZE OCZEKIWANIA

Min. 3 lata doświadczenia w podobnej roli

Znajomość systemów i podstawowych procesów płatniczych

Rozumienie biznesu płatniczego

Bardzo dobre umiejętności analityczne

Bardzo dobra znajomość angielskiego (język projektowy)

Rozwinięte zdolności komunikacyjne

Dokładność

MILE WIDZIANE

Doświadczenie we współpracy na projektach IT z agentami rozliczeniowymi, PSP, firmami dostarczającymi usługi dla akceptantów

Znajomość biznesu akceptacji płatności elektronicznych

OFERUJEMY

Pracę w obszarze innowacji płatniczych z klientami zagranicznymi

Atrakcyjne wynagrodzenie i szereg dodatków

Znakomite warunki do rozwoju

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, wyślij swoje CV na adres: [email protected]